Росія кинула свій сторожовий корабель для охорони вкрадених в України "вишок Бойка"

Крадіжку бурових установок у РФ вважають захистом своїх національних інтересів.

Так звана прикордонна служба ФСБ по АР Крим направила сторожовий корабель "Аметист" до бурових установок, які належать Україні.

Про це повідомили ТАСС у прес-службі відомства.

Згідно із заявою, 15 грудня о 10:15 за московським часом до самопідйомної плавучої бурової установки "Таврида", яка до анексії належала компанії "Чорноморнафтогаз", нібито підійшов корабель Держприкордонслужби України.

"Командир корабля зв'язався по радіостанції з СПБУ "Таврида" з вимогою надати інформацію про склад екіпажу і мету перебування бурової установки у вказаному районі. Капітан розуміючи, що українська сторона не має повноважень на запит подібного роду, інформацію не надав", - уточнили в прес-службі.

Потім український корабель попрямував на об'єкти захопленого російською владою "Чорноморнафтогазу", що розташовані на Голіцинському газоконденсатному родовищі, де "здійснив їхню фото- і відеознімання".

"Для забезпечення безпеки суднокоманди "Тавриди", а також захисту та охорони економічних інтересів Російської Федерації, до цього району був спрямований прикордонний сторожовий корабель 2 рангу "Аметист" Прикордонного управління ФСБ Росії по Республіці Крим (окупована територія України), - заявили в "Прикордонуправлінні". - Прибувши в район Одеського і Голіцинського родовищ, "Аметист" виявив поруч з СПБУ два військових кораблі ВМС України".

Наразі російський сторожовик продовжує патрулювання району Чорного моря, де працює "Чорноморнафтогаз".

Раніше російські ЗМІ повідомляли, що дві нові самопідйомні бурові установки були переміщені з Одеського шельфового родовища у територіальні води окупованого Криму. Операцію провели за вказівкою так званого голови півострова Сергія Аксьонова.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: