Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія може оголосити в розшук звільнених моряків - адвокат

У РФ українці залишилися у статусі обвинувачуваних.

Російський адвокат звільнених українських військових моряків Микола Полозов каже, що Росія може оголосити його підзахисних в розшук.

Про це Полозов сказав виданню "Крим.Реаліі".

"Є дуже серйозна небезпека, що російська влада може оголосити моряків в розшук, якщо вони не будуть з'являтися за викликом слідчого або в суд", - сказав він захисник.

Причиною цього може бути те, що моряки залишаються в статусі обвинувачуваних в Росії. Їх справа перебуває на стадії ознайомлення з матеріалами стороною захисту.

За словами Полозова, після звільнення моряків команду адвокатів, які захищали українців, розформували, а тому справою займається тільки він.

"Я знайомлюся з письмовими матеріалами, плануємо, що в листопаді будемо знайомитися з речовими доказами. Справа не припинено, природно, будемо працювати на кінцевий результат, на те, щоб будь-які негативні наслідки захоплення моряків для них в майбутньому ніяк не відгукнулися, для того, щоб цю справу припинити в цілому ", - пояснив адвокат.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся обмін полоненими між Україною та РФ у форматі "35 на 35". Літак з українськими бранцями приземлився у столичному аеропорту "Бориспіль", де на нього чекали рідні та близькі, журналісти і президент України Володимир Зеленський. Серед українців, які повернулися додому – Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Володимир Балух, Микола Карпюк, українські моряки, захоплені росіянами у Керченській протоці та інші. Повний список усіх 35 звільнених українців - дивіться за посиланням

Натомість літак з росіянами був направлений до московського аеропорту "Внуково". Серед осіб, яких в рамках обміну направили до Москви, були серед інших колишній зенітник "ДНР" Володимир Цемах та звинувачений у держзраді керівник "РИА Новости Україна"  Кирило Вишинський. Цемаха, який є фігурантом справи про збиття рейсу MH17, перед обміном допитали нідерландські слідчі

Повний список, тих, кого Україна віддала Росії задля повернення своїх бранців, дивіться тут. 

 

Вибір редакції