Росія надасть зразки діоксину

РФ дозволила Генеральній прокуратурі України дослідити зразки діоксину, що виробляється в РФ.

Ющенко-Медведько
УНІАН
Генпрокурор Медведько має отримати додаткову інформацію щодо отруєння президента.
Генеральна прокуратура України одержала від правоохоронних органів Російської Федерації згоду на дослідження зразків діоксину, що виробляється у Росії. 

Про це йдеться у заяві Генпрокуратури України.

Останнім часом до прес-служби Генпрокуратури надходять численні звернення журналістів щодо надання інформація про хід розслідування кримінальної справи про отруєння у 2004 році кандидата у президенти України Віктора Ющенка, зазначається у документі. 

З огляду на це відомство заявляє, що слідчі Генеральної прокуратури України вживають усіх заходів, необхідних для повного і всебічного розслідування цього злочину. У рамках слідства здійснюються контакти із міжнародними структурами, які можуть сприяти встановленню обставин скоєння злочину, запевняють у Генпрокуратурі. 

Водночас у відомстві зазначили, що практика обміну службовою інформацією між правоохоронними органами різних країн є повсякденним відпрацьованим правовим механізмом. Зокрема, така співпраця відбувається між Генеральними прокуратурами України та Російської Федерації у справі розслідування отруєння Ющенка.
 
Так, Генпрокуратура України у грудні 2006 року надіслала до Генпрокуратури РФ звернення щодо надання зразків діоксину. Сьогодні Генеральною прокуратурою України одержано згоду від правоохоронних органів Російської Федерації на їх дослідження.
 
Враховуючи викладене, прес-служба Генеральної прокуратури України закликає не політизувати питання розслідування даної кримінальної справи, а також запевняє, що у встановлених законом межах про результати досудового слідства буде повідомлено громадськість. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: