Росія направила до острова Джарилгач корабель берегової охорони ФСБ для приховання видобутку піску

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

РФ відновила незаконний видобуток піску у травні.

Росія для приховання незаконної діяльності з видобутку піску у Каркінітській затоці на Бакальській банці, що за 14 км від острова Джарилгач у територіальних водах України біля міста Скадовськ у Херсонській області, відправила патрульний корабель Берегової охорони ФСБ РФ "Аметист".

Про це у вівторок, 4 грудня, пише Український мілітарний портал з посиланням на власні джерела.

Наразі він здійснює чергування від мису Тархантук до Бакальської коси між Херсонською областю та окупованим Кримським півостровом.

Аметист біля Джарилгачу, патруль від РФ
Український мілітарний портал

Робота земснарядів "Печора", "Трофа", "Іртиш" та "Амур" вже традиційно здійснюється на Бакальській банці, що розташована в районі патрулювання корабля Берегової охорони ФСБ РФ "Аметист".

Незаконна видобича піску РФ біля Джарилгачу
Український мілітарний портал

Станом на 15:20 незаконну діяльність у вказаному районі здійснює земснаряд "Іртиш", що за даними системи AIS о 7:30 4 грудня йшов курсом неподалік мису Тархантук.

Іртиш біля Дажрилгачу
Український мілітарний портал

Станом на 15:20 завершив роботу земснаряд "Амур" та зайшов до порту селища Чорноморське.

Портал зазначає, що ця діяльність здійснюється окупантами постійно: у травні 2018 року окупаційна влада після перерви від 2016 року відновила цю незаконну практику.

Зазначається також, що патрульний корабель Берегової охорони ФСБ РФ – "Аметист" призначений для довготривалого патрулювання, його автономність складає 60 діб.

Нагадаємо, що від 26 листопада цього року строком на 30 днів на території десяти областей України діє режим воєнного стану. Причиною такого рішення стала збройна провокація Росії в Керченській протоці, коли військові РФ атакували два катери і один буксир ВМС України. Така поведінка Кремля викликала гостру критику з боку країн Великої сімки. Наразі в московському СІЗО "Лефортово" утримуються 24 військових. Їх звинувачують у порушенні кордонів Росії

ВідеоЗахищати полонених українських моряків зголосилися понад півсотні адвокатів з Криму та Росії

Це і кримчани, і правники з Москви, як представники адвокатських спільнот, так і окремі адвокати. Микола Полозов, який координує захист українців, уже у вівторок планує відвезти список до Києва. Тут його розгляне міжвідомча група і вирішить, хто захищатиме бранців. 

Захищати полонених українських моряків зголосилися понад півсотні адвокатів з Криму та Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції