Росія не дає українцям перевірити свої газові об'єкти

На відміну від російських газових експертів, які безперешкодно працюють в Україні, працівники "Нафтогазу" не мають змоги повноцінно працювати в Росії.

Уповноважений президента України з енергетичних питань Богдан Соколовський заявляє, що Росія перешкоджає роботі співробітників "Нафтогазу" на територіях своїх газовимірювальних станцій.

"Співробітники НАК "Нафтогаз України", які згідно договірним зобов'язанням були присутні на газовимірювальних станціях на території РФ, на сьогодні відчули досить серйозні ускладнення в своїй роботі. Простіше кажучи, їх не допускають до виконання своїх службових обов'язків", - сказав він сьогодні, 10 січня, на брифінгу.

Крім того, Соколовський відзначив, що "на сьогоднішній день фактично на всіх газовимірювальних станціях, насамперед, на західному кордоні України... на постійній основі працюють представники "Газпрому", 24 години на добу щодня".

"Якщо РФ хоче розширити свою присутність на цих газовимірювальних станціях, то... Україна вже давно готова прийняти додаткових експертів", - запевнив Соколовський.

Нагадаємо, на газових об'єктах України та Росії вже працюють європейські спостерігачі. Крім того, за словами чеського прем'єра Мірека Тополанека, Київ та Москва домовилися додатково обмінятися газовими спостерігачами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: