Росія змирилася з втратою Криму, але громадянство його населенню давати буде

За словами глави МЗС РФ Сергія Лаврова, кожен може ностальгувати, але будь-який відповідальний політик повинен розуміти, що реанімація питання приналежності Криму - це кров.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Росія не буде повертатися до питання про приналежність Криму. Він також зазначив, що у наданні жителям півострова російського громадянства не треба бачити підрива української державності.

"І Очаківські часи, і підкорення Криму - це все вже в минулому. І президенти Єльцин, Путін, Мєдвєдєв послідовно висловлювалися про статус Криму", - сказав Лавров в ефірі радіо "Ехо Москви".

За його словами, у кожного можуть бути ностальгічні спогади, але будь-який відповідальний політик і будь-яка нормальна людина, яка живе в Росії або в будь-якій іншій країні, повинна розуміти, що "реанімація питання приналежності Криму - це кров. І нікому це не потрібно".

Лавров також спростував точку зору, що Росія роздає своє громадянство кримському населенню з метою відторгнення Криму.

"Справа в тому, що люди, які ці паспорти отримують в тому ж Криму, напевно, вони хочуть мати якісь додаткові юридичні гарантії з боку вже російської держави, як ласкаве дитя двох маток ссе. Ті ж пенсійні справи, соціальне забезпечення", - зазначив російський міністр.

За його словами, це абсолютно нормальне людське бажання, і цим бажанням Росія буде потурати.

"Але тут не потрібно бачити якусь інтригу, якийсь там підпільний проект, спрямований на підрив державності", - підкреслив Лавров.

За його словами, звинувачення у насильницькій паспортизації людей, що живуть за кордоном, "це не нове звинувачення".

"Ми це чули ще задовго до серпня 2008 року відносно Абхазії і Південної Осетії. У Криму, чесно кажучи, наші українські партнери, ось, за мої останні контакти з ними взагалі цього питання не піднімали. Я не думаю, що це велика проблема" , - сказав глава МЗС РФ.

Читайте також:

Україна і Росія не змогли поділити Азовське море та Керченську протоку

Табачник: в Україні виліпити образ ворога з Росії неможливо

Експерти: Кремль "розгойдує" міжконфесійний конфлікт у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: