Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія не помітила відновлення блокади вантажівок на українському кордоні

Мінтранс РФ повідомляє, що вантажі проходять безперешкодно.

Рух російських вантажівок між Росією та Україною відбувається безперешкодно. Про це повідомляється на сайті Міністерства транспорту РФ.

"Рух вантажного автотранспорту між Росією і Україною, а також транзит здійснюється без перешкод. Напередодні ввечері були зафіксовані два епізоди з мирного блокування російських вантажівок. Ця ситуація була оперативно врегульована силами правопорядку. На даний момент всі машини, як російські, так і українські, рухаються без проблем", - повідомляє російський Мінтранс.

Як відомо, напередодні ВО "Свобода" оголосила про відновлення блокади російських вантажівок на кордоні Львівської області. Однак на сайті організації зазначалося, що "вантажівки проривалися через блокпост" у супроводі поліції. Водночас міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що блокада "фейкова".

Раніше в уряді озвучили шалену цифру збитків від блокування транзиту з РФ. За словами керівника департаменту автотранспорту Мінінфраструктури Романа Хміля, мова йде про мінімум 115 млрд гривень і зіпсовану міжнародну репутацію України.

Відео На Львівщині відновили блокаду російських фур

Залиште свій коментар

Вибір редакції