Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За непідтвердженими даними, у російських прикордонників нібито зламалось обладнання для огляду вантажів.

На українсько-російському кордоні біля пункту пропуску "Гоптівка" скупчилися десятки вантажних автомобілів, які не можуть потрапити на територію Російської Федерації.

Про це повідомили у прес-службі Державної прикордонної службі.

"Від вчорашнього вечора (17 лютого - прим.ред.) контрольні служби в російському пункті пропуску для автомобільного сполучення "Нєхотєєвка" не здійснюють пропуск вантажних автомобілів через українсько-російський кордон", - йдеться у повідомленні.

За даними ДПСУ, біля пункту пропуску "Гоптівка" та на його території скупчилися черги з близько 100 автомобілів, ще приблизно стільки ж розвернулися і поїхали іншим маршрутом.

"На офіційний запит Держприкордонслужби щодо ситуації, яка склалась на кордоні, відповіді від російської сторони отримано не було", - додали українські прикордонники.

Водночас люди, які їхали з Росії, розповіли, що пропуск вантажних транспортних засобів нібито не здійснюється через несправність обладнання для огляду вантажів.

Нагадаємо, раніше у "Борисполі" прикордонники розвернули додому байкера з клубу "Нічні вовки". Байкеру "Водяному" заборонили в’їзд до України на 3 роки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції