Росія не ставить за мету вивести флот з Севастополя

Росія не збирається залишати Крим, але, на всяк випадок, облаштовує нову базу флоту в Новоросійську.

Росія не ставить перед собою мету залишити базу Чорноморського флоту в Севастополі, але передбачить у Новоросійську будівництво об'єктів для ЧФ. Про це заявив начальник Генштабу російських збройних сил Микола Макаров.

"Ми не ставимо таку мету перед собою - залишити Севастополь. Ми хочемо, насамперед, облаштувати всі з'єднання і частини Новоросійської військової бази... Проте, безумовно, події можуть розвиватися у різних напрямках. Ми передбачаємо будівництво об'єктів Чорноморського флоту і в Новоросійському районі", - сказав Макаров.

У Новоросійську до 2020 року планується побудувати основний пункт базування кораблів і судів Чорноморського флоту.

Відповідаючи на питання про проблему восьмиметрового шару мулу в районі Цемесської бухти (Новоросійськ), глава Генштабу сказав: "Питання дуже серйозне. Ми ведемо розвідку всіх залишків Великої Вітчизняної війни... Ми в Балтійському морі роками не можемо очистити від різних речовин, тому робота буде тривала".

Проблематика Чорноморського флоту є однією з найбільш гострих у взаєминах між Україною й Росією. Згідно з двосторонньою угодою, ЧФ повинен залишити Крим у 2017 році. Москва виступає за продовження терміну перебування флоту, в Києві висловлюються за те, щоб ЧФ був виведений чітко у строк.

Читайте також:

У Криму затримали моряків ЧФ Росії з вантажем крилатих ракет

Від Медведька вимагають кримінальної справи проти посадовців ЧФ РФ

Міноборони назвало броненосець "Потемкин" кораблем української революції

Москва назвала заяви Ющенка ідіотизмом і безумством

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: