Росія невдоволена умовами транспортування нафти Україною

Міненерго РФ: Україна повинна поліпшити умови транзиту нафти

Україна повинна зробити привабливими для постачання нафти свої транзитні маршрути.

Про це заявив сьогодні глава Міненерго РФ Сергій Шматко, відповідаючи на запитання про те, чи можливе зниження тарифу на прокачування нафти територією України в рамках підписання нових російсько-українських документів зі співпраці в нафтовій галузі.

Шматко відзначив, що на сьогодні перекачування нафти через українські порти економічно програє іншим існуючим напрямкам.

"На сьогодні відбувається згортання прокачування нафти в цьому напрямку, причому, це відбувається винятково через економічні міркування", - додав він.

При цьому Шматко відзначив: "Ми звернули увагу української сторони, що для того, щоб гарантувати заповнення труби, потрібно зробити привабливими й конкурентними умови (транзиту нафти) порівняно з іншими напрямками. Українська сторона роздумує з цього приводу".

Нагадаємо, Росія й Україна наприкінці 2009 року досягли домовленості щодо умов транзиту нафти через українську територію до Європи в 2010 році, згідно з якою ставку транзиту було підвищено на 30% порівняно з поточним роком, а обсяг транспортування нафтопроводом "Дружба" було вирішено залишити на рівні 2009 року - 15 мільйонів тонн.

Читайте також:

ВР виділить 20 млрд доларів на виплати компенсацій у зв'язку з розливом нафти

Витік нафти в Мексиканській затоці недооцінили в 12 разів

Обама призначив "нафтового царя" США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: