Росія обіцяє не розривати дипломатичні стосунки з Україною

Помічник російського президента Дмитра Мєдвєдєва прокоментував його різкі висловлювання щодо України.

Помічник президента Сергій Приходько заявив, що Москва, вирішивши поки не направляти свого нового посла в Україну, не розриває і не заморожує дипломатичні відносини з Києвом.

"Ні про який розрив дипломатичних стосунків і про заморожування мови йти не може", – сказав він, відповідаючи на питання журналістів у зв'язку з рішенням Дмитра Мєдвєдєва поки не направляти в Україну нового російського посла через "антиросійський курс" її керівництва.

"Мова йде про те, що в своєму посланні президент Дмитро Мєдвєдєв, звертаючись до свого колеги Ющенка, висловив глибоку стурбованість російського керівництва і громадян нашої країни тим станом і рівнем російсько-українських стосунків, перш за все політичних, які склалися в результаті цілеспрямованих дій політичного керівництва України", – сказав Приходько.

Нагадаємо, сьогодні Мєдвєдєв у відкритому посланні проінформував Ющенка, що "в умовах антиросійського курсу українського керівництва ухвалено рішення відкласти приїзд до України нового посла Росії".

Конкретні терміни будуть визначені пізніше, з урахуванням реального розвитку російсько-українських відносин, відзначив президент Росії.

Читайте також:

Ющенко і МЗС готуються відповісти Мєдвєдєву

Янукович пообіцяв Росії нормальні відносини

Кремль: Україна отруїла наші двосторонні відносини

Мєдвєдєв пригадав Ющенку усі його антиросійські провокації

ВідеоРосія не розриватиме стосунки з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: