Росія обурена "недружніми" постачаннями у Грузію української зброї

В російському МЗС обіцяють цілеспрямовано перешкоджати постачанням озброєнь Тбілісі.

Кремль розцінює позицію Києва з питання постачань озброєнь Грузії як недружню по відношенню до Росії і обіцяє вжити "адекватні заходи", щоб припинити озброєння Тбілісі.

"Вважаємо недружньою по відношенню до нас позицію, зайняту українським керівництвом у питанні постачань військової техніки до Грузії", - заявив у вівторок заступник глави російського МЗС Григорій Карасін.

"Нам відомі країни і фірми, які торгують з Тбілісі зброєю, - підкреслив Карасін. - Ми збираємо інформацію про їхню діяльність і оперуємо конкретними, перевіреними фактами. Дійсно, серед найбільш активних у цьому плані - Україна".

Він повідомив, що Москва веде з Києвом "відверту розмову із цього приводу".

Крім того, відзначив заступник міністра, "активно озброюють Тбілісі і деякі інші країни".

"Ми говорили і продовжуватимемо говорити про нашу стурбованість у двосторонніх контактах з їх представниками", - підкреслив високопоставлений дипломат.

"Ми резервуємо за собою право обмежити двосторонню військово-стратегічну і економічну співпрацю з тими державами, підприємства і організації яких найзавзятіше і демонстративно, незважаючи на російську стурбованість, постачають грузинській стороні продукцію військового і подвійного призначення", - заявив Карасін.

"РФ буде діяти адекватно ситуації, що складається, і цілеспрямовано перешкоджати постачанням озброєнь Тбілісі", - наголосив заступник міністра.

"Ми опрацьовуємо різні варіанти економічних заходів відносно країн або окремих зарубіжних фірм, що постачають до Грузії озброєння і військову техніку, природно з урахуванням стану і перспектив наших двосторонніх відносин", - сказав Карасін.

Нагадаємо, згідно з даними офіційного Києва, минулого року Грузія закупила в України 15 БМП-1, 25 БТР-70, а також танк Т-72.

Варто зазначити, що на експорті зброї Україна у 2008 році заробила близько 800 млн доларів.

Читайте також:

Основні покупці української зброї - Кенія і Грузія

Тимошенко влаштувала розпродаж зброї

НАТО вмовило Україну знищити 6 тисяч тонн зброї

Український літак в Нігерії затримали за неправильне декларування мінометів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: