Росія передала Україні копію Прапора Перемоги

Міністр оборони Росії на зустрічі з міністром оборони України урочисто вручив йому спеціально виготовлену копію Прапора Перемоги.

Міністр оборони РФ Анатолій Сердюков вручив главі українського військового відомства Михайлу Єжелю копію Прапора Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

За словами прес-секретар російського міністра, ця копія була "спеціально виготовлена на прохання української сторони для проведення військово-патріотичних заходів у зв'язку 65-річчям Перемоги у Великій Вітчизняній війні".

Як повідомляється, надалі ця копія буде зберігатися в Національному військово-історичному музеї України.

Зустріч Сердюкова і Єжеля пройшла напередодні засідання Ради міністрів оборони СНД. Під час переговорів піднімалися питання двосторонньої військової та військово-технічної співпраці.

Раніше стало відомо, що з нагоди 65-річчя Перемоги вперше в історії незалежної України у параді на Хрещатику візьмуть участь російські військові. Водночас українські солдати пройдуть маршем по Красній площі в Москві. Про спільну підготовку і проведення урочистих заходів до 9 травня особисто домовлялися президенти Віктор Янукович та Дмитро Мєдвєдєв.

Читайте також:

Тисяча російських солдат пройдуть маршем Україною на День Перемоги

У Херсонській області на 9 травня вивісять радянські прапори

На День Перемоги в Луганську вивісять плакати зі Сталіним

"Свобода" забере звання Героя в офіцера, який встановив прапор над Рейхстагом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: