Росія передасть Україні документи по Чорноморському флоту

Незабаром нарешті стане відомо, яким майном володіє російський Чорноморський флот у Криму.

Україна і Росія погодили алгоритм поетапного оформлення результатів робіт з інвентаризації земельних ділянок, переданих у користування Чорноморському флоту РФ.

Про це повідомив сьогодні на брифінгу речник МЗС України Василь Кирилич, інформуючи про підсумки засідання робочої групи з питань інвентаризації земельних ділянок і державного майна України, переданих у користування ЧФ РФ, Підкомісії з питань функціонування ЧФ РФ.

"Погоджено алгоритм поетапного оформлення результатів робіт з інвентаризації земельних ділянок, який має бути остаточно затверджений 10 червня на засіданні Підкомісії з питань функціонування ЧФ РФ і його перебування на території України Українсько-російської міждержавної комісії", - сказав він.

За словами Кирилича, досягнута домовленість про заповнення і передачу українській стороні таблиць нерухомості по мірі поетапного узгодження російською стороною матеріалів інвентаризації земельних ділянок.

Кирилич наголосив, що повна інвентаризація земельних ділянок, об’єктів і державного майна України, переданих російській стороні для тимчасового використання Чорноморським флотом РФ на території України, дасть змогу визначити площу і кількість об’єктів, які мають використовуватись російською стороною відповідно до базових угод.

Нагадаємо, 13 травня президент Віктор Ющенко заявив, що має чимало претензій до Росії в питанні використання активів Чорноморського флоту в Криму. Він нагадав, що українська Конституція містить імперативну норму, що "Україна не тримає на своїй території жодної бази".

В той же час, він назвав "гуманним" рішення 1997 року щодо продовження на 20 років перебування бази ЧФ в Севастополі, оскільки "всі розуміють, що швидко перенести базу неможливо".

"З іншого боку, ми - сусіди, партнери і було знайдено спосіб, як створити механізм по врегулюванню цих стосунків", - сказав президент.

Читайте також:

Ющенко: рішення про продовження перебування ЧФ у Криму було "гуманним"

Чорноморський флот відзначив 226-ту річницю

Україна наполягає на виведенні ЧФ Росії з Криму

Росія уникає переговорів про виведення свого флоту з України

ВідеоРФ передасть Україні документи по ЧФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: