Росія передумала ображатись на Європу через українську трубу

Російська влада не буде різко змінювати стосунки за ЄС і надається, що переможе "здоровий глузд".

Росія кардинально не змінюватиме відносини з Європейським Союзом через його "газову" декларацію з Україною.

Про це в інтерв`ю телекомпанії НТВ повідомив віце-прем`єр РФ Ігор Сєчін.

"Представляється, що переважати все-таки здоровий глузд. Більше того, ми не бачимо причин для такої різкої, кардинальної зміни конструкції співпраці", - сказав Сєчін, коментуючи заяви про те, що Росія може переглянути свої відносини з країнами Євросоюзу як у відповідний захід на Брюссельський меморандум.

За його словами, Росія "показуватиме свою спроможність і нормальним чином працювати", проводити консультації зі споживачами.

"Мені здається, тут (у декларації) дуже багато суб`єктивного. І дуже малоймовірним представляється розвиток шляху саме за тим алгоритмом, який позначений у цій декларації. Тут ґрунтовних напрацювань, професійних напрацювань не проглядається", - сказав Сєчін.

Крім того, він припустив, що не весь ЄС підтримає цю декларацію.

"За нашими даними, і в роботі з нашими партнерами, зокрема і в Єврокомісії, документ готувався дуже кулуарно", - заявив він.

Довідка. 23 березня в Брюсселі відбулася Міжнародна інвестиційна конференція з модернізації української ГТС, у якій взяли участь Віктор Ющенко і Юлія Тимошенко.
За підсумками конференції була підписана Спільна декларація ЄС, України і міжнародних фінансових організацій, яка визначатиме підґрунтя для надання інвестицій.

Російська делегація, присутня на конференції, залишила форум після оголошення церемонії підписання підсумкової декларації, заявивши, що їй "нецікаво".

Прем`єр-міністр РФ Володимир Путін на прес-конференції в Сочі, коментуючи підсумки конференції, заявив, що Росія перегляне принципи відносин з країнами Євросоюзу, якщо інтереси Москви ігноруватимуться.

Читайте також:

Росія збирається покарати Україну і Європу

Ющенко: Європа купуватиме газ на українсько-російському кордоні

Мєдвєдєв та Меркель обсудять українську ГТС

"Нафтогаз" не згоден з вимогами європейських інвесторів ГТС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: