Росія підготувала документи, щоб відсудити Севастополь в України

У Партії регіонів запевняють, що Росія готувалася відсудити Севастополь, як Румунія острів Зміїний, оскільки це місто - символ російської духовності.

Росія підготувала позов до Гаазького суду щодо приналежності Севастополя.

Документи були би направлені в Гаагу, якщо б Україна не погодилася на продовження базування в Криму ЧФ РФ, заявив регіонал Володимир Зубанов.

На переконання політика, Росія могла б це зробити за прикладом Румунії, яка оскаржила приналежність шельфу біля острова Зміїний,

"На прикладі румун з островом Зміїний московські юристи сьогодні вже підготували листи до Гаазького суду, де йдеться про те, що Севастополь ніколи не входив до складу Криму і ніколи йому не передавався. Як ви думаєте, яким буде рішення Гаазького суду з урахуванням російського впливу на європейські справи? ", - відзначив він.

"Так, цей суд завжди приймає компромісне рішення, а що якщо приймуть рішення про неналежність Севастополя Україні? Що - кінець державності? Тому, наше рішення про подальше перебування ЧФ у Криму - це правильне рішення", - сказав депутат.

"Чорноморський флот для росіян, це як Петербург - символ духовності." Севастополь - місто російських моряків ". Відібрати у них Севастополь - це удар по їхні національній свідомості ... Яким чином ми повинні були в 2017-му "вигнати" росіян з Севастополя - раз-два, і до побачення? Вони ж так просто не залишили б Крим ", - визнав Зубанов.

Нагадаємо, президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв підписали спільну заяву з питань безпеки в Чорноморському регіоні, а також з питань удосконалення системи європейської безпеки.

Заява була підписана за підсумками третього засідання українсько-російської міждержавної комісії 17 травня у Києві.

Росія і Україна виступають за розширення співробітництва між Чорноморським флотом і Військово-морськими силами ЗС України, говориться в спільній заяві президентів двох країн з питань безпеки в чорноморському регіоні.

Читайте також:

Затулін: офіцери ЧФ Росії повинні мати подвійне громадянство

Севастополь пропонує Росії активніше працювати з містом

Москву і Севастополь зроблять містами-побратимами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: