Росія підготувала масові заворушення в Україні на дні вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні - СБУ

Дата публікації
Росія підготувала масові заворушення в Україні на дні вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні - СБУ

Reuters

Заворушення у Києві намагається ініціювати російський пропагандист.

Росія підготувала масові заворушення та розхитування ситуації в Україні на дні вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомляє СБУ у Twitter.

"Вкотре ми бачимо, що РФ намагається використати цей привід для провокування сутичок, насильств та масових заворушень... Тільки у Києві планується протягом цих днів, з 18 до 22 лютого, приблизно 18 різних масових заходів, у підготовці 8 з них ми фіксуємо певні ознаки можливого використання насильницьких сценаріїв. При чому 3 таких заходи організуються з території Росії", - сказав під час прес-конференції керівник апарату СБУ Олександр Ткачук.

"Росія хоче використати пам'ять про Героїв Небесної Сотні для розхитування ситуації в Україні - Ткачук", - йдеться у повідомленні.

Масові заворушення у Києві намагається ініціювати російський інтернет-пропагандист Сергій Жук.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року Росія планувала численні заворушення в Україні. Тоді Служба безпеки України виявила підготовлені плани з дестабілізації ситуації областях.

"Плани з дестабілізації в Україні в цілому в листопаді поточного року, де розписані деталі і сценарії в 10-15 регіонах України: хто, як і що повинен робити, розписані бюджети", - заявив він.

Наступна публікація