Росія піднімає ціну на газ для України до 470 доларів

Таку ціну палива в російському "Газпромі" називають ринковою.

Україна повинна платити за газ ринкову ціну, яка в першому кварталі 2009 року становить приблизно 470 доларів за тисячу кубометрів.

Про це заявив офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов.

"Якщо ціна на газ, який "Газпром" поставляє в сусідні з Україною держави Східної Європи, в першому кварталі 2009 року становить приблизно 470 доларів за тисячу кубометрів, то і Україна повинна платити ринкову ціну за газ", - сказав він.

Купріянов також зазначив, що "Газпром" володіє всіма необхідними повноваженнями для ведення газових переговорів з Україною.

"Позиція "Газпрому" на таких переговорах завжди єдина з позицією президента Росії та уряду нашої країни. Зокрема, вона полягає в тому, що Росія і Україна повинні перейти на ринкові відносини в газовій сфері", - пояснив речник російського монополіста.

Нагадаємо, про те, що Україна повинна платити ринкову ціну за газ, сьогодні заявив і російський президент Дмитро Мєдвєдєв.

Раніше росіяни пропонували ціну 250 доларів за тисячу кубометрів газу, але керівники української держави  та НАК "Нафтогаз" заявили, що готові платити за тисячу кубометрів блакитного палива не більше 201 долара.

Зараз через відсутність нового контракту з "Газпромом" Україна взагалі не отримує російський газ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: