Росія підніме питання про власність СРСР з новим президентом України

Росія планує вирішити питання власності Союзу після виборів президента.

Керівництво Російської Федерації розраховує, що з приходом нового президента України зміниться ситуація в підході переговорного процесу в питанні власності колишнього СРСР. Про це заявив керуючий справами президента РФ Володимир Кожин.

Зокрема, мова йде про правонаступництво Росії на власність Радянського Союзу, в обмін на борги. У зв'язку з цим Кожин відзначив: "Існує так званий нульовий варіант, угода, за якою всі борги всіх колишніх союзних республік переходять на Росію, але при цьому і вся власність переходить на Росію. Закордонна. Як відомо, Росія чітко виконала всі свої зобов'язання, і всі борги взяла на себе, не тільки взяла, але й погасила їх, і всі з цим погодилися, і ніяких проблем не було".

"Україна спочатку погодилася, був підготовлений нульовий варіант, потім передумала, потім знову погодилася, потім почала пропонувати різні компромісні варіанти. Начебто почалися переговори, потім вони заморозили. Все це триває вже кілька років. І це, звичайно, нам дуже сильно заважає саме в правовому плані для того, щоб оперативно управляти, ремонтувати, утримувати нашу закордонну власність. Але сподіваюся, що все-таки це скоро зміниться ", - додав він.

Крім того, Кожин вказав на те, що "це питання постійно піднімається на всіх рівнях, на всіх переговорах і всіх рівнях переговорів". "Тому що повторюю, це серйозна проблема двосторонніх відносин. І з усіма керівниками України він завжди обговорювалося. Якщо говорити про передвиборні справи, то ми ніяк це не пов'язуємо. Вже точно, не предмет якийсь передвиборної гонки, і якихось обіцянок. Це проблема, яку потрібно вирішувати з чинну українську владу. Яка б вона не була ", - підсумував він.

Нагадаємо, лідер Партії регіонів Віктор Янукович набирає у першому турі виборів президента 35,32% голосів виборців і випереджає прем'єр-міністра Юлію Тимошенко на 10,27% (у неї 25,05% голосів).

Такими є дані Центральної виборчої комісії за підсумком обробки 100% виборчих протоколів.

Читайте також:

Підраховано 100% голосів: Янукович набрав 35,32% голосів, Тимошенко - 25,05%

Росія розпочала повторне антидемпінгове розслідування щодо імпорту українських труб

Європа впевнена, що Росія та Україна не дадуть їй нудьгувати в 2010-му

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: