Росія підтримала Україну у прагненні головувати в ОБСЄ

Російська сторона підтвердила підтримку заявки України на головування в ОБСЄ у 2013 році.

Росія підтвердила підтримку заявки України на головування в ОБСЄ.

Про це повідомив на брифінгу речник МЗС України Олександр Дикусаров, коментуючи результати четвертого засідання Підкомітету з міжнародного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії, яке відбулося 16 вересня у Росії.

"Російська сторона підтвердила підтримку заявки України на головування в ОБСЄ у 2013 році, а також запевнила українську сторону, що надаватиме всебічного сприяння з метою забезпечення її обрання до складу непостійних членів Ради Безпеки ООН на період 2016-2017 рр.", - сказав він.

Нагадаємо, президент України Віктор Янукович розраховує, що під час грудневого форуму буде ухвалене рішення про головування України в ОБСЄ у 2013 році.

Також 22 червня міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко підтвердив готовність України очолити ОБСЄ у 2013 році.

Висловлені міністром закордонних справ України підходи щодо подальшого розвитку ОБСЄ та ролі й місця України у процесах зміцнення європейської безпеки викликали значний інтерес та отримали високу оцінку держав-учасниць Організації, які висловили підтримку намірам України очолити ОБСЄ в 2013 році.

Читайте також:

Янукович розраховує в 2013 році головувати в ОБСЄ

МЗС: Україна готова очолити ОБСЄ у 2013 році

Янукович обміняв рушник і м'ячик на компліменти від Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: