Росія планує ввести проти України санкції "за реабілітацію нацизму"

У рамках боротьби з реабілітацією нацизму "у нових незалежних державах" Росія планує вживати "примусові заходи" щодо деяких країн, а також організацій і осіб.

Комітет Державної думи у справах СНД і зв`язків зі співвітчизниками пропонує передбачити законодавчо вживання санкцій проти країн колишнього СРСР, де реабілітовують нацизм.

Про це сьогодні в Москві сказав голова комітету Костянтин Затулін, виступаючи на експертно-аналітичній нараді щодо підготовки проекту федерального закону "Про протидію реабілітації в нових незалежних державах на території колишнього СРСР нацизму, нацистських злочинців і їхніх пособників".

Зокрема, Затулін наголосив, що "останнім часом такі дії спостерігаються в Україні, Латвії, Естонії, а також є окремі випадки в РФ". Водночас він сказав, що в Росії це поодинокі випадки, а не державна політика, як в інших країнах.

У пояснювальній записці до законопроекту передбачається застосування примусових заходів впливу до держав колишнього СРСР у разі здійснення ними державної політики з реабілітації нацизму.

"Така політика в будь-якому вияві визнається недружньою щодо РФ і зумовлює зазначені в законопроекті заходи дипломатичної та економічної дії, а також звернення в міжнародні організації аж до ООН з метою застосування міжнародних санкцій до цієї держави", - сказано в документі.

Окрім цього, законопроектом передбачається застосування заходів впливу щодо фізичних і юридичних осіб, аж до залучення до адміністративної та кримінальної відповідальності. Передбачається припинення діяльності комерційних і некомерційних організацій, індивідуального підприємництва, громадських і релігійних об`єднань і ЗМІ.

Крім того, для громадян незалежних держав – колишніх республік СРСР і осіб без громадянства як захід відповідальності передбачено адміністративне випровадження за межі РФ, а також заборона на в`їзд у РФ.

Читайте також:

Ізраїль вшанував пам’ять жертв Холокосту

Вітренко вимагає від Обами ввести санкції проти Львівщини

США погодились видати Німеччині українського нациста Дем’янюка

Австралія видасть Угорщині одного з останніх нацистських злочинців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: