Росія погрожує застосувати зброю для зупинки українських катерів, що виходять з Керченської протоки - ВМС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В українському флоті повідомляють про можливість абордажу катерів.

Українська корабельна група, яка була заблокована росіянами у Керченській протоці, почала рухатися на вихід з протоки. Але росіяни вимагають зупинитися, погрожуючи застосувати зброю.

Про це йдеться у повідомленні прес-центру командування Військово-морських сил України станом на 19:00.

"Після початку руху на вихід корабельної групи ВМС ЗС України з Керченської протоки російські кораблі та катери розпочали переслідування та в ультимативній формі вимагають зупинитися під загрозою застосування зброї", - заявляють в українському флоті.

У ВМС України також повідомляють про перекидання російських спецпризначенців на прикордонний корабель "Дон" з метою спроби абордажу українських катерів.

"Незважаючи на погрози й провокації, катери українських ВМС продовжують виконання поставленого завдання", - повідомляє прес-центр командування ВМС України.

ОНОВЛЕНО станом на 19.00 Після початку руху на вихід корабельної групи ВМС ЗС України з Керченської протоки російські...

Опубліковано ВМС ЗС України Неділя, 25 листопад 2018 р.

Нагадаємо, 25 листопада командування ВМС ЗС України повідомило, що російський військовий корабель протаранив український буксир в Азовському морі

Своєю чергою у ФСБ РФ звинуватили українських військових у незаконному перетині кораблями російського кордону, натомість МЗС України звинуватило РФ в провокаціях у Азовському морі.

Згодом Росія підняла над Керченською протокою ударні вертольоти.

ВідеоРосійський прикордонний корабель протаранив буксир ВМС України в Азовському морі

На волосинці буквально зависла сьогодні ситуація у морі. Росіяни атакували українські військові кораблі. Три кораблі ВМС України "Бердянськ", "Нікополь" та "Яни Капу" йшли з порту Одеси до Маріуполя. Російський прикордонний корабель "Дон" протаранив один з них. І сьогодні Росія закрила Керченську протоку для українських суден, навіть цивільних.

Російський прикордонний корабель протаранив буксир ВМС України в Азовському морі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції