Росія похвалила Табачника за російську мову

У Міносвіти Російської Федерації зазначили, що відносини з колегами з України із зміною політичної ситуації значно покращились.

 Міністр освіти і науки, молоді і спорту України Дмитро Табачник підтримує всі починання, пов`язані з розвитком російської мови в Україні. Про це під час "круглого столу" "Про російський і російськомовний рух України" сказала заступник директора департаменту міжнародної співпраці Міністерства освіти і науки Росії Лариса Єфремова.

"Із зміною політичній ситуації в Україні наші відносини з Міністерством освіти України набагато покращились, якщо говорити про гуманітарну сферу", - зазначила вона.

Єфремова відзначила, що, на її думку, міністр освіти України підтримує всі починання, пов`язані з розвитком російської мови, зокрема, й у дитячих садах України і в системі школи, і в системі вищої освіти.

За її словами, досягнуто домовленості за сприяння одного з російських банків створити приватну російську гімназію в Києві з російською мовою навчання.

Єфремова заявила, що Міністерство освіти і науки України створює підручники для вивчення української мови громадянами України, які проживають в Російській Федерації. Проте вона не уточнила, що саме робиться в цьому напрямі.

"За останній рік у нас змінилися відносини, вони йдуть у бік зближення і вироблення загальних інтересів", - сказала вона, і додала, що в Україні стало набагато легше відкривати філіали російських вишів.

Нагадаємо, наприкінці лютого у Москві Табачника назвали "честю і совістю української інтелігенції".

Читайте також:

Табачник викине з програми 11 класів "зайві" предмети - щоб було як в Росії

У Запоріжжі російська мова отримала офіційний статус

Регіонали хочуть заборонити закривати російські школи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: