Росія похвалила Україну за чесні й прозорі вибори

У Москві сподіваються на розвиток істинно добросусідських російсько-українських відносин.

Міністерство закордонних справ РФ заявляє, що в Росії уважно й зацікавлено спостерігали за виборами президента України. МЗС РФ наголошує, що вибори пройшли відповідно до законодавства.

"Вибори, й це підтверджують численні міжнародні спостерігачі, пройшли загалом спокійно, відповідно до законодавства країни й загальноприйнятих міжнародних стандартів. Волевиявлення українського народу відбулося, більшість виборців однозначно висловилися за зміни", - йдеться в повідомленні.

"Сподіваємося, що новому керівництву дружньої нам України вдасться втілити в життя справжні надії й сподівання наших народів, сприяти повномасштабному й всебічному розвитку істинно добросусідських російсько-українських відносин", підкреслюють у МЗС Росії.

Нагадаємо, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв 9 лютого у телефонній розмові привітав лідера Партії регіонів Віктора Януковича з успіхом на виборах президента.

Як відомо, за результатами підрахунку 99,97% протоколів дільничних виборчих комісій 48,95% виборців проголосували за лідера Партії регіонів Віктора Януковича, 45,47% - за прем'єр-міністра Юлію Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко готує звернення до народу

Московський патріарх привітав Януковича з перемогою на виборах

Мєдвєдєв привітав Януковича з "успіхом на виборах"

Литвин готовий вступити в коаліцію з регіоналами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: