Росія пообіцяла, що офіцери ФСБ у Криму нікому не зашкодять

В російському посольстві підкреслили, що співробітники ФСБ не несуть загрози національній безпеці України.

Перебування офіцерів Федеральної служби безпеки (ФСБ) Росії в Криму не несе загрози національній безпеці України. Про це заявив радник-посланець посольства Росії в Україні Всеволод Лоскутов.

"Кілька тих людей, співробітників Федеральної служби безпеки, які виконуватимуть свої обов'язки, фактично пов'язані з перебуванням Чорноморського флоту Російської Федерації в Україні, - загроза національній безпеці України? Я не знаю, що це може бути, по-моєму це повний абсурд", - сказав він, відповідаючи на запитання журналістів 21 травня.

При цьому, Лоскутов підкреслив, що співробітники ФСБ виконують свої завдання в підрозділах військ. "У них різні завдання, я усіх їх не знаю, але в даному випадку це пов'язано чисто з Чорноморським флотом Росії, і дуже добре, що підписані угоди, оскільки обидві сторони беруть на себе певні зобов'язання", - сказав він.

Лоскутов також підкреслив, що російська сторона раніше наполягала на тому, щоб продовжити попередню угоду, існуючу між сторонами, до підписання нової між Службою безпеки України і ФСБ Росії.

Між тим, депутат Державної думи РФ Костянтин Затулін обґрунтував необхідність присутності офіцерів ФСБ на українській території "досить великою терористичною загрозою" і "численними обіцянками зробити ЧФ РФ об'єктом терористичних погроз".

У свою чергу, екс-глава СБУ Валентин Наливайченко вважає, що Затуліну слід оприлюднити перелік терористичних загроз і організацій, які являють небезпеку у зв'язку з перебуванням в Україні Чорноморського флоту Росії.

"У мене, як у громадянина, виникає питання про перелік терористичних організацій, які загрожують Україні і відомі російській стороні і панові Затуліну. Чи відомі вони українській стороні? Ми, громадяни України, маємо бути інформовані про це", - заявив Наливайченко.

Як відомо, СБУ та ФСБ 19 травня підписали протокол про повернення на Чорноморський флот російських контррозвідників.

Читайте також:

СБУ і ФСБ повернули російських контррозвідників у Севастополь

У Крим повернуться російські спецслужби

СБУ відмовилась охороняти Чорноморський флот РФ

Російські спецслужби залишили Севастополь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: