Росія пообіцяла надати українським каналам мовлення на пільгових умовах

Голова російського МЗС Сергій Лавров вважає, що телеканали країн СНД повинні здійснювати мовлення на території РФ на максимально пільгових умовах.

Глава МЗС Росії Сергій Лавров пообіцяв найближчим часом вирішити питання про мовлення на території Росії на пільгових умовах телеканалів держав СНД, у тому числі України.

Про це він сказав на спільній з головою МЗС України Костянтином Грищенком прес-конференції в Москві.

"Як заявив президент Мєдвєдєв, ми зараз розробляємо практичні аспекти, які дозволять реалізувати мовлення на території Росії телеканалів всіх держав СНД, і, звичайно ж, українські телеканали найбільш затребувані", - сказав Лавров.

Міністр закордонних справ Росії також додав: "Ці рішення будуть прийняті в максимально пільговому режимі. З фінансових, технічних аспектів цих пропозицій наші партнери будуть найближчим часом поінформовані. Розраховуємо, що вони будуть необтяжливими".

У свою чергу міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко заявив, що "з української сторони є зацікавленість у тому, щоб була реалізована задача, поставлена в спільній заяві, яку підписали два президенти під час офіційного візиту Віктора Януковича до Москви".

Він додав, що тоді була досягнута домовленість про те, що обидві сторони будуть сприяти розвитку російської мови в Україні та української мови в Росії.

Як повідомлялося, 5 березня під час візиту президента Віктора Януковича до Росії президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заявив, що має намір найближчим часом обговорити з представниками російських ЗМІ питання про мовлення українських каналів на території Росії.

Читайте також:

Грищенко і Лавров підписали план взаємодії між МЗС України і РФ

Мєдвєдєв пообіцяв росіянам україномовні телеканали

Янукович пообіцяв Мєдвєдєву захищати російську мову
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: