Росія порадила Україні провести референдум по НАТО

Президент Росії повчає українців, як треба приєднуватися до НАТО. А от Грузія, на його думку, Альянсу взагалі не потрібна.

Президент РФ Дмитро Мєдведєв вважає, що для вирішення дискусійного питання про вступ до НАТО в Україні треба провести референдум.

"Наша позиція проста: ми не вважаємо правильним затягувати ті чи інші держави у військово-політичні альянси попри волю їхніх народів. У тому, що стосується України, тут все гранично просто - проведіть референдум", - сказав він в інтерв'ю російському телеканалу НТВ.

"Якщо народ висловлюється за присутність у тому чи іншому військово-політичному союзі, тоді буде хоча б легітимна основа, є інші проблеми, але буде хоча б легітимна основа", - зазначив Мєдвєдєв.

Він також заявив, що Росія прагне покращити відносини з Україною.

Коментуючи бажання Грузії стати членом НАТО, російський президент заявив: "Стосовно Грузії – це вже питання до самого Північноатлантичного альянсу: навіщо НАТО держава, у якої така кількість проблем?".

Телевізійний виступ Мєдвєдєва відбувся після нещодавнього візиту віце-президента США Джо Байдена до України та Грузії. Під час своєї поїздки Байден пообіцяв Києву та Тбілісі підтримку США у випадку, якщо вони захочуть зробити кроки до вступу в НАТО.

Читайте також:

Мєдвєдєв упевнений у покращенні стосунків з Україною

Схеффер: Україна і Грузія не готові до вступу в НАТО

США обіцяють Україні тримати двері в НАТО відкритими

НАТО не захистить Україну в разі її війни з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: