Росія порадила Україні ставитися до газу спокійніше

Українцям порадили не шукати політики в газових питаннях: "Якщо хочете знижки, то треба просто сідати і домовлятися" .

Питання знижок на ціну російського газу для України має вирішуватися на рівні господарюючих суб'єктів. Про це заявив міністр енергетики Російської Федерації Сергій Шматко.

"Треба спокійніше до цього до всього ставитися. У нас переговорами за контрактом конкретно займається "Газпром". Він підписував цей контракт", - повідомив чиновник.

"В даний час ми говоримо про те, що політичних аргументів тут немає, тому що ми у відносинах з усіма нашими сусідами дотримуємося точно таких же принципів", - заявив Шматко.

"Не треба шукати тут політичного підтексту, а якщо хочете знижки, то треба просто сідати і домовлятися на рівні господарюючих суб'єктів", - додав міністр.

Як відомо, раніше прем'єр України Микола Азаров заявив, що Україна буде наполягати на перегляді чинної угоди з Росією про постачання газу в Україну. Проте пізніше прем'єри України і Росії відмовилися коментувати хід україно-російських газових переговорів.

Журналістам не вдалося дістати відповідь від прем'єрів на це запитання, оскільки анонсованої після засідання комітету економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії прес-конференції так і не відбулося.

Наприкінці засідання співробітники протоколу оголосили, що Азаров і Путін обмежаться лише заявами щодо результатів роботи, а прес-конференції не буде "оскільки засідання сильно затягнулося в часі".

Українські та російські урядовці після засідання комісії також відмовилися коментувати газове питання.

Так міністр палива і енергетики Юрій Бойко на запитання, чи обговорювалося питання газу під час засідання, відповів: "Обговорювався широкий спектр питань".

Не відповів на таке ж питання і його російський колега Сергій Шматко.

Читайте також:

Кабмін схвалив проекти документів для підписання з РФ

Путін підписав у Києві дев'ять угод

Україна погодилася на російські умови при створенні нафтогазового СП

Росія назвала ціну на газ для України у 2011 році

Азаров: злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: