Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія повинна відповідати за агресію в Україні - Латвія

Про це заявив глава МЗС Латвії Едгар Рінкевичс у ОБСЄ.

Росія повинна нести повну відповідальність за свої агресивні дії в Україні, заявив на засіданні Ради міністрів ОБСЄ глава МЗС Латвії Едгар Рінкевичс.

За його словами, українське питання має постійно залишатися в центрі уваги європейських країн.

"Неприйнятно, що у окремих держав-учасниць ОБСЄ є фундаментально суперечливе розуміння основних принципів і цінностей. Про що свідчить агресія Росії стосовно України, яка ігнорує її незалежність, єдність, суверенітет і територіальну цілісність," - сказав він.

Та підкреслив необхідність великої політичної волі і прагнення організації домогтися вирішення заморожених конфліктів у Європі. Він упевнений, що ОБСЄ є платформою саме для вирішення таких конфліктів.

Також міністр наголосив на тому, що безпека в Європі означає дотримання прав людини, принципів демократії, верховенства закону і основних свобод, тому необхідно продовжувати роботу зі зміцнення автономних інститутів ОБСЄ та їхньої незалежності.

Під час засідання Рінкевічс взяв участь в спеціальній нараді щодо ситуації з правами людини в Криму. У зв’язку з чим висловив занепокоєння з приводу погіршення становища кримських татар, яке почалося з початком анексії Криму Росією. За словами міністра, важливо, аби це питання залишалося на порядку денному міжнародних організацій.

Нагадаємо, тим часом в анексованому Криму тривають обшуки в будинках кримських татар. Днями у Сімферополі автозак прибув до будунку активіста Фазила Ібраїмова. 

ВідеоОБСЄ не виконує своїх задач на не може зупинити війну – Лубінець

Залиште свій коментар

Вибір редакції