Росія претендує на володіння 300 об'єктами в Україні

300 об`єктів соціальної сфери і промисловості, що розташовані в Україні, Росія планує отримати у свою власність.

Росія претендує на право власності майже за 300 об`єктами соціальної сфери і промисловості, що розташовані в Україні.

Про це повідомив заступник керівника Росмайна Юрій Мєдвєдєв в опублікованому 30 березня інтерв`ю ”Російській газеті”, додавши, що повністю відрегульовані питання лише щодо 12 із них.

Мєдвєдєв висловив надію, що зараз, при новому керівництві України, процес врегулювання відносин власності між Росією Федерацією і Україною вийде на новий рівень. "Зокрема, за допомогою актуалізації взаємних майнових претензій, внесення змін до діючих угод”, - сказав він.

Кажучи про спірне майно, Мєдвєдєв зазначив, що багато з об`єктів, всупереч підписаній угоді, Україна використовує на свій розсуд: їх продають, створюють нові акціонерні товариства. Так, за його словами, "в даний час за активної участі нашого МЗС відбувається розгляд щодо прав відносно спеціалізованого санаторію-профілакторію ”Політ” в Криму".

При цьому Мєдвєдєв зазначив, що Росія готова інвестувати в такі об`єкти і значні фінансові кошти. "Це пряма вигода українській стороні. Адже коли підприємство зможе плідно працювати, воно приноситиме гарні доходи до бюджету у вигляді податків, а громадяни України одержать додаткові робочі місця", - сказав заступник керівника Росмайна.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров 25 березня пообіцяв, що український уряд проаналізує проблеми російських компаній в Україні і зробить все можливе, щоб вирішити суперечливі моменти.

"Ми докладно обговорювали сьогодні це питання, Микола Янович (Азаров) знає ці проблеми, і він запевнив нас у тому, що український уряд ще раз проаналізує всі проблемні точки і зробить все, що залежить від уряду, щоб справедливість з усіх цих спірних питань взяла вгору", - сказав російський прем’єр Володимир Путін після зустрічі з Азаровим.

Зі свого боку Азаров сказав, що зміст питання "характеризує той політичний курс, який назавжди пішов з України".

"Не буде більше такого політичного курсу, за якого можливі недружні дії української влади щодо російських компаній. Просто не буде такого більше", - заявив Азаров.

Читайте також:

Азаров пообіцяв, що більше у російських компаній в Україні проблем не буде

Азаров готовий зробити все, щоб працювати з Москвою

Путін сподівається на взаємовигідну співпрацю з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: