Росія приставить до кожного українського регіону свого куратора

В завдання російським регіонам буде поставлено питання координації двосторонньої роботи з тим, щоб вони були максимально ефективними.

За кожним українським регіоном буде закріплений регіон у Російській Федерації, який, зокрема, куруватиме обопільну двосторонню співпрацю. Про це заявив на прес-конференції в Сімферополі посол Росії в Україні Михайло Зурабов.

За його словами, існуючий процес двосторонніх відносин між регіонами потрібно міняти. "На сьогодні Крим встановив відносини з 25 регіонами Росії.

Вони більшою мірою є паперовими, ніж мають практичне наповнення. Тому, зустрічаючись з губернаторами російських і українських прикордонних територій в Харкові, ми дійшли до висновку, що за кожним українським регіоном повинен бути закріплений окремий координуючий російський регіон", - розповів посол.

За його словами, в завдання російським регіонам буде поставлено питання координації двосторонньої роботи з тим, щоб вони були максимально ефективними.

"Це не монополізація контактів. Це управлінське рішення, яке дозволить нам бути упевненими, що російські губернатори зрозуміють, що питання двосторонніх контактів таке ж важливе, як посівна або збиральна", - підкреслив Зурабов.

Читайте також:

Зурабов: якщо Київ відмовиться від угоди по ЧФ, то отримає мільярдний держборг

У Росії будуть брати відбитки пальців у гастарбайтерів з СНД

Росія претендує ще на два українських заводи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: