Перейти до змісту
Росія продовжує домагатися присутності російських спостерігачів на українських виборах

Відповідний перелік кандидатур переданий до МЗС РФ.

Центральна виборча комісія РФ направила до російського МЗС список можливих учасників місії спостерігачів Організації з безпеки та співробітництва в Європі на виборах президента України.

Про це у понеділок, 21 січня, пише "Інтерфакс" з посиланням на прес-центр ЦВК Росії.

"ЦВК Росії подала до МЗС Росії перелік кандидатур експертів як можливих учасників місії ОБСЄ із короткострокового та довгострокового спостереження [на виборах президента України]", - йдеться у відповіді на запит видання.

Очільник МЗС Росії Сергій Лавров 18 січня запевнив, що Москва отримала запрошення ОБСЄ направити своїх спостерігачів на вибори президента України 31 березня.

9 січня міністр закордонних справ України Павло Клімкін своєю чергою заявив, що Київ не прийматиме заявки від російських спостерігачів на вибори президента. Вважаю це необхідним, коли йдеться про спостерігачів від країни-агресора та окупанта. До речі, таких прецедентів чимало у практиці ОБСЄ", - заявив Клімкін.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Відео Вибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

В Україні через тиждень офіційно стартує президентська виборча кампанія. На кого робити ставку? За кого голосувати на виборах президента? Час "Х" наближається. І всі, хто захоче покерувати державою мають 5 тижнів, щоб подати необхідні документи до ЦВК. 

Вибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин