Росія профінансує своїх спостерігачів на виборах в Україні

Уряд Російської федерації профінансує поїздку своїх спостерігачів вибори президента України.

Уряд РФ виділяє майже 13 мільйонів рублів на поїздку представників Росії у складі місії міжнародних спостерігачів на президентські вибори в Україні.

Розпорядження, підписане прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіном, передбачає виділення до 12 мільйонів 856 тисяч рублів на фінансування витрат, пов'язаних з напрямом представників Росії у складі моніторингової місії Бюро по демократичним інститутам і правам людини (БДІПЛ) ОБСЄ для спостереження за проведенням 17 січня президентських виборів на Україні (у тому числі і у разі проведення другого туру голосування 7 лютого 2010 року).

Уряд доручив також відшкодувати витрати БДІПЛ, пов'язані із спостереженням за виборами президента РФ, в розмірі до 24,8 тисяч доларів за кожен тур голосування.
Поїздка спостерігачів буде профінансована за рахунок бюджетних асигнувань МЗС РФ.

Центрвиборчком РФ не отримав запрошення від ЦВК України взяти участь в моніторингу вибору президента, майбутнього 17 січня. Терміни отримання такого запрошення пройшли, повідомив раніше секретар ЦВК Росії Микола Конкін. За його словами, члени ЦВК РФ зможуть взяти участь в спостереженні за президентськими виборами на Україні у складі міжнародних місій спостерігачів.

Між ЦВК РФ і ЦВК України немає угоди про співпрацю.
 

Читайте також:

За виборами в Україні будуть стежити 13 російських спостерігачів

Російський виборчком не запросили на українські вибори

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: