Росія просить Азарова погасити борги Тимошенко

В Міноборони Росії вимагають від Миколи Азарова повернути борги корпорації ЄЕСУ, створеної Тимошенко, у розмірі 405,5 мільйонів гривень.

Міністерство оборони Росії просить погасити борг корпорації "Єдині енергетичні системи України" (яка була створена Юлією Тимошенко) в сумі 405,5 мільйонів доларів.

Про це йдеться в листі міністра оборони Росії Анатолій Сердюкова до прем'єра Миколи Азарова від 10 червня 2011 року.

"Міністерство оборони Російської Федерації звертається до вас для вирішення питань, пов'язаних з неналежним виконанням корпорацією "Єдині енергетичні системи України" взятих на себе зобов'язань перед Міністерством оборони РФ на виконання генеральної угоди... про порядок поставок продукції виробничо-технічного призначення для потреб Міністерства оборони РФ" , - наголошується в листі.

"В результаті неналежного виконання угод загальна сума непогашеної заборгованості корпорації "ЄЕСУ" перед Міністерством оборони РФ становить 405,5 мільйонів доларів", - заявили в російському відомстві.

"Прошу вас розглянути питання про погашення існуючої заборгованості в сумі 405,5 мільйонів доларів", - уточнює Сердюков.

Нагадаємо, раніше Верховна рада створила ТСК щодо розслідування газових угод з Росією. Цього разу - відносно ознак державної зради у сфері економічної безпеки України в період роботи уряду Тимошенко.

Читайте також: 

Проти екс-заступника глави "Нафтогазу" порушено кримінальну справу

Генпрокуратура не відпустила Тимошенко ані в Страсбург, ані на Чернігівщину

ТСК: Особистий інтерес зробив Тимошенко залежною у підписанні газових контрактів

Справа Тимошенко може спричинити санкції ЄС проти України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: