Росія просить Азарова заплатити за візит Кирила в Україну

РПЦ попросила українську владу вирішити організаційні питання візиту Кирила в Україну. У свою чергу прем’єр Азаров доручив це питання профільним відомствам.

Митрополит Київський і всієї України Володимир звернувся з листом до прем'єр-міністра Миколи Азарова щодо допомоги у вирішенні організаційних питань, пов'язаних з візитом в Україну Патріарха Кирила.

Як йдеться у документах, митрополит Володимир просить українську владу забезпечити обслуговування літака Кирила і предстоятелів помісних православних церков в міжнародному аеропорту "Бориспіль", забезпечити участь почесного караулу для зустрічі предстоятелів помісних православних церков.

Також забезпечити транспортом відповідного класу членів делегацій (легкові автомобілі, автобуси), надати на благодійній основі номери для проживання гостей у готелях "Національний" і "Київ".

Крім того, надати на благодійній основі приміщення ресторану готелю "Київ" для проведення урочистого прийому 23 листопада, кортежу Кирила і предстоятелів помісних православних церков.

У відповідь на це Азаров доручив профільним міністерствам і відомствам посприяти УПЦ МП у вирішенні зазначених питань.

Патріарх Кирило наступного понеділка, 22 листопада, знову відвідає Україну.

Читайте також:

Патріарх Кирило "перезавантажить" свідомість росіян

Через тиждень Україну знову відвідає патріарх Кирило

Патріарх Кирило відправить священиків у армію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: