Росія просить в України свого шпигуна

Росія просить повернути офіцера ФСБ, який був затриманий під час одержання від громадянина України відомостей, які є державною таємницею.

Україна та Росія розглядають можливість екстрадиції підозрюваного в шпигунстві співробітника ФСБ Росії

Україна й Росія ведуть переговори щодо екстрадиції співробітника Федеральної служби безпеки Росії, затриманого українськими правоохоронцями за підозрою в шпигунстві.

Про це сказав журналістам радник-посланець посольства Росії Всеволод Шматков.

"Ця тема обговорюється, вона справді в переговорному процесі наявна... ми постійно піднімали й піднімаємо це питання перед українською стороною", - сказав представник посольства.

Шматков утруднився відповісти, чи обговорювалося це питання під час візиту до України міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова.

Нагадаємо, 27 січня офіцер ФСБ був затриманий під час одержання від громадянина України відомостей, які є державною таємницею.

Заходи щодо прикриття такої агентурної акції здійснювали ще 3 офіцери ФСБ та військовослужбовець оперативної групи російських військ Придністровського регіону Молдови.

Троє інших співробітників ФСБ Росії після допитів та отримання від них вичерпних пояснень із приводу виконання розвідувальних завдань на шкоду безпеці України були офіційно попереджені про неприпустимість подібних протиправних дій у майбутньому та вислані з території України із забороною в'їзду на 5 років.

СБУ звернулася до ФСБ Росії із проханням допомогти в розслідуванні цієї кримінальної справи.

Читайте також:

Шведського дипломата викрили в шпигунстві на користь Росії

У Британії померла "королева шпигунів"

У польських спецслужбах знайшли білоруського шпигуна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: