Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія розгортає мережу "зомбоканалів" навколо Харківщини

Сигнал російських телеканалів у регіоні можна спіймати за півсотні кілометрів до кордону

У Харківській області зафіксували загрозу інформаційній безпеці України з боку Російської Федерації. Про це повідомили у прес-службі Держкомтелерадіо.

Зазначається, що у Бєлгородській області РФ розгорнуто потужну мережу теле- і радіомовлення, яка дозволяє приймати сигнал на відстані 50 кілометрів від кордону з Росією у Харківській області.

"Однією із загроз інформаційній безпеці України в Харківській області є те, що на території Російської Федерації розгорнуто потужну мережу аналогового телевізійного та радіомовлення, яка дозволяє приймати теле- та радіопрограми в Харківській області на відстані до 50 км від кордону. В Бєлгородській області РФ розгортається мережа наземного цифрового телерадіомовлення. Потужність передавачів першого мультиплекса, сигнали яких можна приймати в області, досягає 5 кВт", - йдеться в повідомленні.

При цьому, у комітеті доручили Харківській ОДА забезпечити стабільну передачу загальнонаціонального телерадіосигналу у прикордонних районах області, де сигнал українських теле- та радіоканалів відсутній.

Поміж тим, Держкомтелерадіо має підготувати звернення до Нацради з питань телебачення і радіомовлення щодо розширення цифрового телебачення на Харківщині та забезпечити протидію впливу радіопередавальних центрів РФ.

Нагадаємо, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні у четвер призначить позапланову перевірку ТРК "Україна". Перевірка пов'язана зі скандалом, який вибухнув в соцмережах через один з серіалів виробництва цього телеканалу - "Не зарікайся". На думку глядачів, у серіалі позитивно зображують терористів "ДНР/ЛНР" і російські гібридні війська на Донбасі. При цьому бійців ЗСУ і представників української влади в ньому називають "украми", "купка фашистів", "кривава хунта".

Залиште свій коментар

Вибір редакції