Росія розпочала навчання з висадки десанту в Криму

Основною метою навчань є напрацювання взаємодії тактичних груп при виконанні бойових завдань.

На Чорноморському флоті РФ розпочалися планові навчання угрупувань різнорідних ударних сил і сил висадки морського десанту у взаємодії з авіаційними групами, частинами берегових військ і морської піхоти флоту.

Про це повідомила група інформаційного забезпечення ЧФ РФ.

Основними цілями навчань є вдосконалення підготовки командирів і штабів, напрацювання взаємодії тактичних груп при виконанні бойових завдань.

Силами флоту, що беруть участь в навчаннях, будуть відпрацьовані дії з ведення морського бою проти загону десантних кораблів супротивника з виконанням ракетних стрільб кораблями і береговими ракетними дивізіонами Новоросійської ВМБ.

Також проводитимуться навчання з протиповітряної оборони загону десантних кораблів з виконанням зенітних ракетних стрільб. Крім того, пройдуть тренування з висадки тактичного морського і повітряного десанту на необладнане узбережжя супротивника.

Корабельні угрупування здійснять проводку за тралами, проведуть артилерійські стрільби по морських і повітряних цілях, відпрацюють завдання ППО із залученням літаків СУ-24 морської авіації флоту.

У навчаннях задіяні 18 бойових кораблів і катерів, літаки і вертольоти морської авіації, судна забезпечення, більше 200 морських піхотинців і 40 одиниць техніки берегових військ.

Читайте також:

Чорноморський флот Росії щорічно отримуватиме новітні фрегати

Українці почали сумніватися в доцільності перебування ЧФ РФ у Криму

Росія проведе масштабну реформу Чорноморського флоту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: