Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія щомісяця викачує з Чорного моря 2 млн кубів українського газу — екс-заступник міністра оборони

Газ викачують через скандальні "вишки Бойка".

Щомісяця Росія викачує близько 2 мільйонів кубометрів дешевого українського газу з шельфу Чорного моря.

Таку заяву зробив колишній заступник Міністра оборони, адмірал Ігор Кабаненко, передає Еспресо.TV.

За його словами, росіяни захопили не тільки Крим, а й частину Чорного моря.

"Фактично на сьогодні порушено наші суверенні права. Фактично агресія з моря відбулася, тому що порушено суверенні права України у виключній морській економічній зоні. Там сьогодні знаходяться військові кораблі Російської Федерації, там знаходяться захоплені платформи, які качають наш дешевий український газ з континентального шельфу. По моїм даним це близько двох мільйонів кубометрів на місяць викачують цього газу, який ми могли би використовувати для себе", — сказав адмірал.

Кабаненко також додав, що захоплені українські платформи перебувають у морі в 100 км від Одеси і 130-150 км від Криму, а саме — в континентальному шельфі України і її економічній зоні.

При цьому, як зазначив адмірал, Росія викачує український газ через скандальні "вишки Бойка": "Іван Годованець", "Таврида" й інші.

Нагадаємо, Україна і Польща вважають рішення Європейської комісії про надання "Газпрому" додаткового доступу до європейських газопроводів таким, яке порушує правила і принципи Енергетичного співтовариства.

Відео Росія краде український газ під Одесою за 80 кілометрів від берега

Залиште свій коментар

Вибір редакції