Росія скасовує списки персон нон-ґрата

Росія скасувала введені раніше обмеження на в'їзд до РФ окремих громадян України.

Михайло Каминін
Lenta.ru
Михайло Каминін.

Росія скасувала введені раніше обмеження на в'їзд в країну окремих громадян України. Про це йдеться в повідомленні російського зовнішньополітичного відомства.

Як заявив офіційний представник МЗС Росії Михайло Каминін, за домовленістю з українською стороною та у зв'язку з ухваленими в Києві рішеннями про скасування заборони на в'їзд на територію України окремих громадян РФ, компетентними органами Росії на основі принципу взаємності також ухвалено рішення про зняття введених раніше, відповідно до російського законодавства, обмежень на в'їзд на територію РФ окремих громадян України. 

Яценюк-Лавров
Архів
Росія та Україна скасовують заборони на в'їзд. (Фото: mfa.gov.ua)

При цьому дипломат відзначив, що дане рішення не розповсюджується на осіб, підозрюваних або звинувачених в здійсненні кримінальних злочинів, тероризмі і екстремізмі або що зробили деякі види адміністративних правопорушень.

"У Москві розраховують, що вилучення з порядку денного двосторонніх стосунків теми "заборон на в'їзд", на чому російська сторона незмінно наполягала, послужить позитивному розвитку російсько-українських зв'язків, зміцненню атмосфери довіри і доброзичливості в діалозі Росії і України", - зазначив Каминін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: