Росія скасувала "чорні списки" для українців

Мєдвєдєв доручив скасувати практику "чорних списків" громадян у відношеннях з Україною, що відповідає новому характеру україно-російських відносин.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв оголосив про відмову від так званих "чорних списків" громадян України, яким заборонено в'їзд на територію Росії.

Російський президент надав доручення про відмову від обмежень на в'їзд громадян у відносинах між РФ і Україною.

"Виходимо з того, що відмова від практики так званих "чорних списків ", на користь чого послідовно виступала російська сторона, відповідає новому характеру відносин між Москвою і Києвом", - повідомило Міністерство закордонних справ Росії.

Раніше про відмову від "чорних списків" заявив посол РФ в Україні Михайло Зурабов. Проте президент Віктор Янукович заявив, що "чорні списки" громадян Росії залишаються чинними і повідомив, що це питання вирішується на рівні спецслужб двох країн.

Нещодавно влада України дозволила відомому російському журналістові Аркадію Мамонтову в'їзд до країни.

Причиною заборони в'їзду Мамонтова до України називався документальний фільм, знятий його студією, - "Свій-чужий", в якому розповідалося про нібито участь українських військових фахівців в бойових діях в Південній Осетії в серпні 2008 року на стороні Грузії.

Читайте також:

Україна зняла заборону на в'їзд скандальному російському журналісту

Зурабов: "чорні списки" між Україною і РФ не будуть скасовані

Україна затвердила сухопутний кордон з Росією

Українською авіацією керуватимуть росіяни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: