Росія спростила порядок отримання громадянства

Новий закон розширює перелік іноземців, які мають право на отримання російського громадянства.

Рада федерації Федеральних зборів РФ схвалила закон, який спрощує отримання російського громадянства.

Закон "Про внесення змін до статей 6 і 7 Федерального закону "Про правове становище іноземних громадян у Російській Федерації" і статті 14 Федерального закону "Про громадянство Російської Федерації" розширюють перелік іноземних громадян, які мають право на отримання дозволу на тимчасове проживання без урахування квоти, затвердженої урядом Росії.

Документом передбачено, що у встановлених випадках іноземні громадяни, які мають дитину - громадянина Росії, мають право на отримання громадянства РФ у спрощеному порядку.

На думку законодавців, закон посприяє реалізації прав членів сім`ї на спільне проживання і отримання неповнолітньою дитиною необхідного піклування й виховання з боку батьків.

Нині для отримання російського громадянства на загальних підставах іноземці, зокрема, повинні підтвердити наявність законного джерела коштів для існування й володіння російською мовою. Упродовж п`яти років з дня отримання посвідки на проживання іноземці повинні безперервно проживати в Росії. За спрощеної схеми отримання громадянства виконання цих умов не потрібне.

На даний момент іноземці мають право на спрощений порядок отримання громадянства Росії в трьох випадках: якщо їх батьки - громадяни РФ і проживають на її території, якщо вони громадяни колишнього СРСР і живуть в колишніх радянських республіках, або якщо вони здобули середню або вищу освіту в російських закладах після 1 липня 2002 року.

Читайте також:

Росія попросила Україну не втручатися в її внутрішні справи в Криму

Білорусь знімає митний контроль на кордоні з Росією

Білорусь та Росія уклали "молочний" мир

Крим і кордони з Росією визнані загрозами безпеці України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: