Росія спростувала заяву про ненадійність українських літаків

Представники авіакомпанії "Росія" спростували заяву, що Ан-148 не можуть забезпечувати достатню безпеку польотів.

На "Авіасвіті" остаточно вичерпав себе скандал, пов'язаний нібито з ненадійністю АН-148. Їх не правильно зрозуміли, виправдовуються представники авіакомпанії "Росія".

Уже майже рік експлуатуються Ан-148 в Росії, і перевезли 120 тисяч пасажирів.

Цьогорічний "Авіасвіт" видався доволі помпезним. Вже традиційно на авіашоу показали найбільший у світі літак - українську "Мрію", авіалайнери на сотні пасажирських місць, але чи не найбільше простих відвідувачів зацікавили маленькі літаки.

На відміну від великих авіалайнерів, маленький літачок можна замовити просто тут, на "Авіасвіті". До того ж на різний смак - швидкісний, пілотажний чи справді такий, на якому можна сісти в себе на городі.

Навколо вітчизняного АН-148 - крутилося все. Авіакомпанія "Україна", яка перевозить перших осіб держави, замовляє попередньо одразу 6 літаків. Президент Держпідприємства "Антонов" від радощів 7 літаків авіакомпанії дарує просто під час підписання контракту.

Іще один контракт - на літаках українського виробництва літатимуть незабаром одразу 3 вітчизняних авіакомпанії. Слідом за "Аеросвітом", нові Ани експлуатуватимуть "Донбасаеро" та "Дніпроавіа".

Також цього місяця український авіапром створить спільне підприємство з російським. Але без передання активів чи акцій. Таке СП в майбутньому українці планують створити й з іншими країнами.

Читайте також:

Під Києвом відкрився 7-й авіакосмічний салон "Авіасвіт"

Російська авіакомпанія визнала Ан-148 недостатньо безпечним

Україна озброїла 14 країн

Україна пригрозила Росії судом через Ан-148

Росія відмовляється від українських двигунів на Ан-148

ВідеоУкраїнській владі - українські літаки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: