Росія спростувала зникнення секретних документів ЧФ

Російські силові структури провели службове розслідування і не виявили зникнення жодних секретних документів Чорноморського флоту, які нібито знайшли у шинку в Севастополі.

Службова перевірка, проведена на кораблях і в частинах Чорноморського флоту (ЧФ) Росії, не виявила недостачі або зникнення секретних документів.

Про це повідомило джерело в одній з російських силових структур.

Перевірка почалася 6 листопада одразу після заяви голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка про знайдені жителями Севастополя секретні документи, що стосуються діяльності Чорноморського флоту, які, за твердженням голови СБУ, були передані до місцевого управління служби та спецпоштою відправлені до Києва.

"Службова перевірка не виявила пропажу, втрату або нестачу секретних документів", - сказав співробітник російської силової структури.

Нагадаємо, СБУ повідомила, що десять документів Чорноморського флоту РФ з грифом "таємно" були знайдені в одному з шинків Севастополя.

Серед знайдених документів загальним обсягом близько 180 сторінок виявилися, зокрема, "Інструкція з організації берегової системи спостереження" і "Керівництво з підготовки кораблів і суден ВМФ до походів, переходів, виходів на бойову підготовку, управління ними під час виконання завдання в морі".

Читайте також:

Секретні документи, загублені в Севастополі, розповідали про бойову підготовку ЧФ РФ

У Севастополі застрелився офіцер ЧФ РФ

ЧФ Росії загубив у Севастополі пакет секретних документів

ЧФ Росії "пограбував" бюджет України на 180 тисяч доларів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: