Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія стягнула винищувачі та військову техніку поблизу окупованого Севастополя - МінТОТ

Супутникові знімки показали щонайменше 24 літаки на аеродромі "Бельбек".

Росія продовжує мілітаризувати окупований нею Кримський півострів, стягнувши літаки та авіаційне озброєння на аеродромі "Бельбек" поблизу Севастополя.

Про це 30 листопада повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України.

Супутникові знімки показали, що на відкритих стоянках аеродрому розташовані близько 24 винищувачів, серед яких 16 літаків СУ-27 різної модифікації та 8 літаків – МІГ-29. Окрім того, та розташовані близько 150 одиниць спеціальної автомобільної та військової техніки.

Російська авіація на аеродромі Бельбек листопад 2018
Міністерство з питань тимчасово окупованих територійі тимчасово окупованих осіб

У відомстві вважають, що збільшення кількості стоянок літаків та місць зберігання авіаційного озброєння на аеродромі росіяни можуть використати для підвищення можливостей з прийому бойової авіації, у тому числі стратегічної.

"Такі дії Російської Федерації знову підтверджують той факт, що країна-окупант розглядає тимчасово окупований Крим виключно як чергову військову базу, що триматиме в напрузі увесь Європейський континент", - заявляє МінТот.

"Мілітаризація Кримського півострову призводить до незворотної шкоди навколишньому середовищу та збитків для цивільного населення, що проживає на цій території", - додають у відомстві.

Раніше повідомлялося, що четвертий дивізіон російських зенітних ракетних систем С-400 заступив на бойове чергування у Джанкої поблизу адмінмежі з Україною в окупованому Криму. Під час виконання бойового завдання "з охорони повітряного простору Кримського півострова" С-400 висунулися на позиції, розгорнули пускові установки, здійснили прив'язку і орієнтування комплексу на місцевості та почали виявлення та відстеження цілей. 

ВідеоЄС засуджує РФ за Керченський міст, блокування судноплавства та мілітаризацію Азовського моря

З весни Росія нарощує свою військову присутність на Азові, до того ж затримує кораблі, що прямують до українських портів. У Європарламенті готують жорстку резолюцію у відповідь на дії Кремля, які, на переконання європарламентарів, загрожують новим конфліктом у Європі. Голосування за резолюцію заплановане на четвер.

ЄС засуджує РФ за Керченський міст, блокування судноплавства та мілітаризацію Азовського моря

Залиште свій коментар

Вибір редакції