Росія та США пообіцяли захищати Україну

Росія та США гарантують безпеку України, а також Білорусі та Казахстану, котрі відмовилися від ядерної зброї. Це затверджено в новому договорі про стратегічні наступальні озброєння, підписання якого може відбутися в Києві.

У новому договорі про стратегічні наступальні озброєння (СНО) підтверджено гарантії безпеки України, Білорусі, Казахстану.

Про це сказав глава МЗС Росії Сергій Лавров на спільній прес-конференції в Москві з міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком.

"У контексті підготовки нового договору між Росією і США ці гарантії (гарантії безпеки – ред.) будуть повною мірою підтверджені”, - сказав Лавров.

Він ще раз наголосив, що цей договір російській стороні було б комфортно підписати в Києві.

Нагадаємо, президент України Віктор Янукович запропонував Росії підписати новий російсько-американський договір про стратегічні наступальні озброєння в Києві.

В свою чергу, Лавров заявив, що Росія рада відгукнутися на пропозицію президента України та підписати в Києві нову угоду щодо СНО. Разом із тим, він наголосив, що все залежатиме від позицій російського й американського президентів Дмитра Мєдвєдєва та Барака Обами.

Читайте також:

Грищенко і Лавров підписали план взаємодії між МЗС України і РФ

Росія готова підписати угоду про роззброєння зі США у Києві

Янукович запросив Росію та США підписати історичну угоду про роззброєння в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: