Росія та Україна визначають кордон

Міністри закордонних справ Росії та України обговорили питання демаркації кордону та торгівлі між двома державами.

Яценюк і Лавров
Архів
Арсеній Яценюк і Сергій Лавров.
Росія практично сформувала делегацію для вирішення з Україною питань демаркації державного кордону.

Про це заявив глава Міністерства закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров. 

"По сухопутному кордону практично сформована російська делегація, яка і складе кістяк в комісії за рішенням цього питання", - сказав він. 

За словами міністра, в найближчий час ці пропозиції будуть внесені на розгляд уряду РФ. Лавров висловив надію, що вони будуть схвалені.

Також російський міністр повідомив про те, що товарообіг між Україною й Росією за підсумками 2007 року може скласти 30 мільярдів доларів.

"Товарообіг, думаю, сягне 30 мільярдів доларів", - сказав Лавров журналістам. Він повідомив про рекордне зростання темпів експорту з України до Росії текстильної продукції та інших високотехнологічних товарів. 

Лавров також висловив переконання, що сторони знайдуть шляхи співпраці з урахуванням інтересів одне одного.

Зі свого боку, глава МЗС України Арсеній Яценюк повідомив, що в ході зустрічі досягнута домовленість ініціювати проведення великого засідання по прикордонній співпраці двох країн.

Яценюк висловив надію на те, що ініціатива буде підтримана. Голова українського МЗС відзначив, що збільшення російсько-українського товарообігу на 35% говорить про те, що "ми рухаємося в правильному напрямі".
 
Відповідаючи на питання про те, якими будуть відносини Росії та України після затвердження складу нового українського Кабміну, Яценюк висловив думку, що будь-який уряд України підтримуватиме курс на співпрацю з Росією. 

"Курс на партнерство є абсолютно адекватним, і, незалежно від складу українського уряду, підтримуватиметься", - сказав глава МЗС України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: