Росія таємно стягнула бойову техніку на околиці Севастополя

Командування ЧФ РФ під Севастополем проводить тактичні навчання, але українську владу про них не повідомило.

Російські військовослужбовці таємно перекинули бойову техніку з місць базування на околицю Севастополя, де проводять неузгоджені навчання за участі зенітно-ракетної техніки.

За неофіційними даними з джерел у штабі ЧФ Росії, в районі селища Андріївка його командування проводить тактичні навчання, але українську владу про них не повідомило. Українська сторона з цього приводу теж поки що мовчить.

Радіо "Свобода" з посиланням на військові джерела у Севастополі повідомляє, що українські спецслужби знову отримали інформацію про можливе несанкціоноване перевезення росіянами якоїсь зброї. І на підтвердження цього журналісти проекту "Флот-2017" повідомили про перекидання командуванням ЧФ Росії територією Севастополя значної кількості бойової техніки.

Днями між селищами Кача та Андріївка у Севастополі російські військові розбили великий наметовий табір. Туди ж підтягується бойова техніка - головні колони прибувають уночі. А ось зенітно-ракетні установки "Оса" з ракетами на борту пересувалися вдень дорогою загального користування Балаклава-Кача. 18 установок ЗРК "Оса" входять до складу російського 1096-го зенітно-ракетного полку і дислокуються на мисі Фіолент. На нове місце зараз перекинуті 12 ЗРК, які посилено охороняються російськими військовими.

Днями низка російських та українських мас-медіа повідомила, що командування Чорноморського флоту Росії "висловило обурення відновленням перевірок автотранспорту, що належить російського флоту, співробітниками Державтоінспекції Севастополя". При цьому інформагенції та Інтернет-видання посилалися на офіційний сайт ЧФ Російської Федерації, де, начебто, було розміщено відповідну заяву Служби інформації і громадських зв’язків флоту.

А там, нібито, стверджувалося, що 13 жовтня співробітники ДАІ за участю представників СБУ перевіряли "всі види військового автомобільного транспорту, в тому числі санітарні машини". Після цього складалися акти про порушення порядку пересування автотранспорту ЧФ територією України. Командування флоту назвало ці випадки "проявом неповаги" до статусу військових формувань Російської Федерації, а також "недружнім кроком, спрямованим на погіршення російсько-українських відносин". Воно ж доповіло про це головнокомандувачу ВМФ Росії і поінформувало російські дипломатичні установи в Україні та МЗС Росії.

Читайте також:

ЧФ Росії "пограбував" бюджет України на 180 тисяч доларів

Російський опозиціонер розповів про ядерну зброю в Севастополі

Моряків ЧФ закликали повстати проти Кремля

У Севастополь привезли контрабандні російські ракети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: