Росія уникає переговорів про виведення свого флоту з України

Міністр оборони Юрій Єхануров скаржиться на ігнорування з боку Росії та посилення територіальних претензій і військового потенціалу інших сусідніх держав.

Російська сторона не бажає говорити про підготовку до виведення Чорноморського флоту РФ з території України.

Про це стверджує міністр оборони Україні Юрій Єхануров.

“Російська сторона не бажає говорити про підготовку до виведення Чорноморського флоту РФ з території України. У Севастополі здійснюється штучне збурювання ситуації навколо необхідності виведення Чорноморського флоту в 2017 році”, - йдеться у статті Єханурова, надрукованій в газету “Народна армія”.

Водночас Єхануров вкотре наголосив: “Наша позиція ясна і однозначна: згідно з Договором 1997 року Чорноморський флот РФ повинен залишити територію України 28 травня 2017 року”.

У статті міністр оборони також висловив занепокоєння відносно призупинення завершення делімітації та демаркації державного кордону України з Росією у Керченській протоці й Азовському морі.

Єхануров також звернув увагу на висловлювання територіальних претензій до України з боку деяких політичних сил Румунії.

Також він висловив стурбованість посиленням військової активності деяких сусідів України, в той час, як фінансування української армії продовжує знижуватись.

“Відбувається зростання витрат на реалізацію військових планів у країнах регіону, посилення повітряної та військово-морської компонент армій причорноморських держав. Зменшення видатків на потреби Збройних сил України знижує їх боєздатність порівняно із збройними силами сусідніх держав”, - підсумував Єхануров.

Читайте також:

В Києві відбудеться "цікавий" військовий парад

Чисельність української армії буде збільшено

Єхануров: військо нарощує борги

Черномирдін нічого не чув про борги ЧФ перед Україною

МЗС Росії: ЧФ не платить Україні грошей, але економіці країни це не шкодить

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: