Росія вибачилася за затримання українського депутата

Посольство України в Росії з жалем відзначає неприємний інцидент в аеропорту Москви і не вбачає в ньому цілеспрямованих дій.

Затримання голови комітету Верховної Ради у закордонних справах Олега Білоруса під час проходження паспортного контролю в московському аеропорту сталося через технічні збої.

Про це повідомив прес-секретар посольства України в РФ Олег Волошин.

Він наголосив, що посольство України в Росії з жалем відзначає факт неприємного інциденту під час проходження українською парламентською делегацією паспортного контролю в одному з аеропортів Москви, проте не вбачає в ньому цілеспрямованих дій з боку російських органів.

За інформацією представника посольства, Білорус, який входить до складу делегації, справді змушений був упродовж 15 хвилин очікувати перевірки своїх документів.

"Як з`ясували співробітники посольства, які зустрічали в аеропорту делегацію, мав місце неприємний інцидент, пов`язаний з технічними проблемами, що виникли у російських прикордонників при узгодженні списків української делегації. Наскільки відомо посольству, співробітники відповідних органів Росії вибачились перед народним депутатом за доставлені незручності", - сказав Волошин.

Прес-секретар посольства підтвердив, що справді, як повідомив Білорус у коментарі українським ЗМІ, посол України в Росії Костянтин Грищенко одержав запевнення від високопоставленого керівництва МЗС Росії про те, що у членів української парламентської делегації не буде жодних проблем під час проходження паспортного контролю на кордоні.

За даним фактом посольством України підготовлена і направлена в МЗС РФ нота з проханням надати пояснення щодо даного інциденту.

"Загалом вважаємо, що даний інцидент не повинен стати приводом для чергового скандалу в українсько-російських відносинах", - заявив Волошин.

Нагадаємо, сьогодні під час проходження паспортного контролю виникла затримка з проходженням контролю депутатом Олегом Білорусом.

Білорус заявив, що пов`язує цю затримку зі своєю позицією в питанні визнання світовою спільнотою Голодомору в Україні 1932-1933 років.

В Москві має відбутися восьме засідання міжпарламентської комісії з питань співпраці ВР і Федеральних Зборів Російської Федерації, на яке прибула делегація українських депутатів.

Читайте також:

На російському кордоні затримали депутата Верховної ради

Росіяни ставляться до України гірше, ніж українці до Росії

Українка судиться з польськими прикордонниками

Між Росією та Грузією поновили рух літаків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: